عکس و توضیحاتBMW X6مدل2013  چاپ

تاریخ : پنج‌شنبه 24 مرداد‌ماه سال 1392 در ساعت 02:50 ب.ظ

عکس و توضیحات کامل در مورد BMW X6مدل2013

    جدیدترین و زیباترین عکس های BMW X6مدل2013

پد ضد عرق My Dry

BMW X6 اولین ورزش همیشه فعالیت COUPE جهان به یک ترکیب منحصر به فرد از پویایی های ورزشی و تطبیق پذیری عالی و با درخواست تجدید نظر گسترده تر از بهار 2012 است، هنوز هم. تغییرات انتخابی در طراحی و ویژگی های تجهیزات نوآورانه با سنگ تیز کردن مشخصات جدید BMW X6 به عنوان یک مدل مشخص در بخش حق بیمه خودرو تمام چرخ درایو. جایگاه استثنایی آن و محبوبیت در حال انجام است با توجه به هر دو طراحی بسیار رسا، از ترکیب خطوط ورزشی و زیبا از یک کوپه با برتری یک مدل X BMW، و تجربه رانندگی جذاب ارائه شده توسط بنزین قدرتمند و موتورهای دیزلی نصب با BMW TwinPower توربو فناوری و هوشمند تمام چرخ ها سیستم درایو xDrive، از جمله عملکرد کنترل پویا.


از آنجا که راه اندازی بازار آن، بیش از 150،000 از فعالیت ورزشی کوپه در داخل حدود سه سال فروخته شد. این به مراتب بیش از برنامه های اصلی است. و ادامه سطح بالایی از تقاضا برای BMW X6 در بازار خودرو در سراسر جهان تایید قابل توجه از مفهوم غیر معمول وسیله نقلیه از ورزش فعالیت درسایت کوپه، است.

accentuations قابل توجه در جلو و عقب، چراغ تطبیقی ​​به عنوان یک گزینه fnew

جزئیات دقیقا به تغییر در نمای جلو را جدید BMW X6 ظاهر مشخص ورزشی منحصر به فرد و برتری. چراغ مه استاندارد در حال حاضر در پایان مات را احاطه کرده است در ناحیه بالایی از ورودی های هوای بیرونی تنظیم شده است. موقعیت بالاتر و جانبی آنها بر عرض خودرو. قابل توجه مدل سازی سه بعدی از قاب و میله های زندان به تازگی طراحی شده، در قسمت پایین زاویه دار، پنجره مشبک کلیوی BMW ایستادگی کردن به ویژه آشکارا در قسمت جلو خودرو است. زاویه میله های پنجره مشبک خیط و پیت کردن با پایین واحدهای چراغ جلو است، در نتیجه ایجاد یک خط افقی اضافی که به همین ترتیب نمایانگر مسیر گسترده و پایدار جاده برگزاری جدید BMW X6.

عکس های بیشتر و زیباتر+مشخصات کامل و توضیحات بیشتر در ادامه مطلب

بر روی ادامه مطلب پایینی کلیک کنید

  ادامه ...